Efekt - Automatyka


O NAS

"Naszym celem jest budowa niezawodnych systemów automatyki i sterowania oraz zapewnienie dostępu do narzędzi umożliwiających prowadzenie długotrwałych obserwacji procesów przemysłowych"

Efekt-Automatyka Sp. z o.o. to bezpiecznetrwałe systemy do automatyzacji sterowania i wizualizacji procesów przemysłowych. Efekt-Automatyka Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wytwarzaniu oraz uruchomieniach systemów sterowania w dziedzinach energetyki i przemysłu. Struktura, sposób działania oraz oferta firmy Efekt-Automatyka Sp. z o.o. są sumą doświadczeń całego zespołu, zdobytych podczas wieloletniej działalności zawodowej, własnych prac badawczych, zrealizowanych systemów, jak i wszystkich współpracujących z nami Firm.

Efekt-Automatyka Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania systemów sterowania i wizualizacji dla energetyki i szeroko pojętego przemysłu. Realizujemy integracje ciągów technologicznych oraz rozdzielni niskiego i średniego napięcia. Nasze doświadczenie pozwala nam na swobodną integrację aparatury i środowiska programistycznego oraz obsługę wszystkich otwartych protokołów komunikacyjnych stosowanych przez czołowych światowych producentów. Dotyczy to zarówno sterowników PLC, systemów wizualizacji SCADA i sieci przemysłowych.

Zapraszamy do kontaktu i przekazywania pytań w związku z Państwa projektami w zakresie pomiarów i sterowania w energetyce i przemyśle.

Zarząd Efekt-Automatyka Sp. z o.o.